ZAJĘCIA POLE DANCE


HOOK Studio zaprasza na zajęcia taneczne zarówno osoby nie mające jeszcze styczności z rurką, jak i te, które rozpoczęły już swoją przygodę z pole dance.
Nasze zajęcia, prowadzone przez doświadczoną kadrę instruktorską, to gwarancja wysokiego poziomu nauczania, świetnej zabawy oraz prawdziwej satysfakcji. Grupy składające się z max. 8-osób spotykają się raz lub dwa razy w tygodniu.

Każdy karnet, oprócz treningów pod okiem instruktora, obejmuje również czas przeznaczony na samodzielne ćwiczenia na rurce. Pozwalają one doszlifować umiejętności zdobyte podczas zajęć w grupie. Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach zapraszamy do zapoznania się z aktualnym grafikiem oraz kontaktu.

ZAJĘCIA STRETCHING


Zawsze marzyłaś żeby usiąść w szpagacie? Teraz jest to możliwe! Stretching to zajęcia, które pozwolą Ci rozciągnąć wszystkie partie mięśniowe. Twoje ciało stanie się bardziej elastyczne a Ty gotowa na nowe pozycje na rurze. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach. Wspólne zajęcia dla wszystkich poziomów zaawansowania dodatkowo zwiększą Twoją motywację! Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach zapraszamy do zapoznania się z aktualnym grafikiem oraz kontaktu.

WYNAJEM SAL


Sale wyposażone w rury X-POLE, lustra, maty, materace i magnezję.
Do dyspozycji gości jest również szatnia i łazienka z prysznicem.

sala 1 rura

- 1 rura z funkcją obrotową i statyczną 45mm

sala 2 rury

- 2 rury z funkcją obrotową i statyczną 45mm

sala 3 rury

- 3 rury z funkcją obrotową i statyczną 45mm


sala 4 rury

- 4 rury z funkcją obrotową i statyczną 45 mm

OPEN POLE

Open Pole to możliwość wynajęcia jednej rury i ćwiczenia wraz z innymi.
To wspaniała okazja do wspólnej zabawy, wymiany doświadczeń i zaprezentowania swoich umiętności. Podczas open pole udostępniamy całe studio.

-7 rur z funkcją obrotową i statyczną 45 mm

4HIM

Zatańcz dla niego.
Chciałabyś zaprezentować swoje umiejętności przed bliską Ci osobą?
Pole dance potrafi być niezwykle zmysłowym i ciekawym wstępem do udanego wieczoru we dwoje. Zaproś swojego wybranka do Hooka i wykonaj dla niego niezapomniany pokaz. Oprócz sali dostępnej do Waszej dyspozycji przez godzinę, w prezencie otrzymacie butelkę wina.

SESJA ZDJĘCIOWA


Chcesz pochwalić się znajomym swoimi umiejętnościami?
A może masz ochotę zrobić sobie pamiątkę?
Nasz fotograf wykona dla Ciebie profesjonalną sesję zdjęciową, dzięki której uwiecznisz swoje szaleństwa na rurze. Podczas sesji może towarzyszyć Ci wizażystka, która sprawi że bedziesz wygladała i czuła się wyjątkowo.

WIECZÓR PANIEŃSKI

Wieczór panieński w studiu pole dance to wyjątkowa okazja na udane
i niezapomniane spotkanie w babskim gronie.
Pannie Młodej i jej towarzyszkom zapewniamy zakręconą i obfitującą w liczne atrakcje imprezę na rurach. Przygotowaliśmy cztery propozycje na spędzenie wieczoru panieńskiego w Hooku, ale możecie ułożyć własny scenariusz spotkania.
Każdego klienta traktujemy indywidualnie, istnieje możliwość dopasowania oferty do oczekiwań uczestników.

Pakiet I - Obejmuje godzinę zabawy w zarezerwowanym studiu, naukę podstaw pole danceu.

Pakiet II - Obejmuje dwie godziny zabawy w zarezerwowanym studiu, naukę podstaw pole danceu (60min.), przekąski a także ciepłe i zimne napoje.

Pakiet III - Obejmuje dwie i pół godziny zabawy w zarezerwowanym studiu, całość pakietu I + profesjonalny makijaż dla Panny Młodej, wykonany przez wizażystkę. Wszystkie uczestniczki będą miały możliwość wykonania makijażu pod nadzorem profesjonalisty.

Pakiet IV - Obejmuje trzy godziny zabawy w zarezerwowanym studiu, całość pakietu II + sesję zdjęciową przy rurkach wszystkich uczestniczek. Wspaniałe zdjęcia na zawsze pozostaną pamiątką tego wyjątkowego wieczoru.*Oferta przedstawiona na stronie www ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.OFERTA


Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszej wizażystki www.kanaffa.pl

Wszystkie osoby wchodzące na sale są proszone o podpisanie regulaminu w recepcji studia.